Wiedźmin 2 Zabójcy Królów (Xbox 360)

chwilowy brak towaru

  • Producent:
  • Kategoria: Gry Xbox 360
  • Wersja językowa: polska
  • PEGI (wiek gracza): 18+
  • Gatunek: akcja
Wersja na konsolę Xbox 360 zawiera ponad pół godziny nowych filmików i 4 godziny nowej, dopełniającej rozgrywki względem wersji PC.
Druga część sagi RPG o przygodach Wiedźmina Geralta z Rivii proponuje wciągający, dojrzały scenariusz wyznaczający nowe standardy nieliniowej, skłaniającej do myślenia narracji. Oprócz epickiej historii gra posiada także oryginalny, brutalny system walki, w unikalny sposób łączący części taktyczne z aktywną akcją. Nowy usprawniony engine gry, odpowiedzialny za generowanie ładnej grafiki i progresywnej mechaniki rozgrywki, przenosi grającego do najmocniej wiarygodnego i tętniącego życiem świata jaki kiedykolwiek stworzono w grze RPG. Porywająca historia, aktywna walka, atrakcyjna grafika i wszystkie pozostałe komponenty które uczyniły z pierwszego Wiedźmina tak idealną grę, teraz powracają w widocznie lepszym, bardziej nowoczesnym wydaniu. Wciel się w rolę Geralta, zawodowego zabójcy potworów, który wplątał się w świat politycznych intryg królestwa Temerii, pomagając zdusić powstanie wzniecone przez Zakon Płonącej Róży, ratując przy tym życie króla i chroniąc go przed zagadkowymi zamachowcami. W drugiej części sagi, Geralt pozostaje w centrum wydarzeń. Wyrusz na misję, posiadającą na celu ujawnienie tożsamości grupy zabójców odpowiedzialnych za morderstwa dokonane na władcach Królestw Północy. Musisz odkryć co łączy ową grupę z wiedźminami i poznać ich prawdziwe zamiary. Śledztwo zaprowadzi Cię wzdłuż rzeki Pontar, aż do rozrywanego konfliktami pogranicza Temerii, Kaedwen i Aedrin, w sam środek walki między najpotężniejszymi siłami tego świata.
-Prawdziwie epicka, emocjonująca przygoda z nieliniową narracją. Od poczynań gracza zależą trzy niezależne wątki fabularne, zawierające alternatywne wersje zdarzeń i prowadzące do rozmaitych zakończeń gry. Nad wyraz aktywna i naładowana widocznymi wydarzeniami rozgrywka.
-Złożona, realistyczna i dojrzała opowieść dotykająca tematyki rzadko poruszanej w innych grach RPG, przedstawiona w formie przystępnej i ciekawej dla współczesnego gracza. Razem z Geraltem rozwikłaj tajemnicę zabójstw władców Królestw Północy, jednocześnie próbując wyszukać własną tożsamość. Stopniowo odkrywaj jak solidne siły posiadają wpływ na nasz los i jaką przypisały nam rolę.
-Dzięki nowemu silnikowi gry, kwieciste, dojrzałe dialogi z których słyną książki Andrzeja Sapkowskiego i pierwsza część gry przedstawiono w nad wyraz "filmowych" scenach przerywnikowych i sekwencjach dialogowych.
-Nowy, usprawniony system retrospekcji. Tym razem wspomnienia Geralta, prezentujące związek pomiędzy naszymi przeszłymi wyborami i teraźniejszością, wpleciono do gry w płynny i realistyczny sposób.
-Seks i erotyka przedstawione zostaną w dużo bardziej realistyczny, emocjonujący i dojrzały sposób - dużo bardziej wiarygodnie niżeli w pierwszym Wiedźminie.
-unikalny, głęboki, tętniący życiem świat gry, czerpiący z bestsellerowych powieści Sapkowskiego i odtworzony tak, by stanowić bogate tło dla niesamow

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox 360