• Producent: Microsoft
  • Kategoria: Gry Xbox 360

Wersja językowa: polska

Wydanie: EU

Nośnik: DVD


Viva Pinata: Party Animals to opracowana przez australijskie studio Krome familijna gra osadzona na znanej z pierwszej części gry wyspie. Tym razem jednak zamiast bawić się w ogrodników i pielęgnować ogród bierzemy udział w modnym wśród Pinat reality show, w trakcie którego musimy zmierzyć się z ponad czterdziestoma różnymi zadaniami.

Gra jest w rzeczywistości zbiorem prostych mini-gierek, w których uczestniczą znani z telewizyjnego serialu Viva Pinata bohaterowie. Spotkamy więc pomiędzy innymi Hudsona Horstachio, Paulie Preztaila, Franklina Fizzlybeara i Fergy?ego Fudgehoga. W konkurencjach może brać udział do czterech graczy równocześnie. W zależności od sytuacji wszyscy mogą zasiadać przy jednej konsoli, bądź dopasowywać się za pośrednictwem Xbox LIVE.

Gry pozostały w ten sposób przygotowane, aby opanowanie ich zasad nie przynosiło większych trudności, a samo sterowanie było nad wyraz instynktowne. W ten sposób w zabawie mogą uczestniczyć nie tylko doświadczeni gracze,ponadto dzieci, niemające dotąd zbyt mnóstwo wspólnego z grami. Produkcja pozostała wyprodukowana w stanowczo kolorowej oprawie graficznej, przywodzącej na myśl kreskówki dla najmłodszych.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox 360