Szalone Króliki Na żywo i w kolorze (Xbox 360)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Ubisoft
  • Kategoria: Gry Xbox 360
  • PEGI (wiek gracza): 12+
  • Gatunek: rodzinna
Raving Rabbids: Alive and Kicking to standardowa grą imprezowa mogąca uatrakcyjnić weekendowe spotkania ze znajomymi lub przyjaciółmi. W oferowanych przez nią niedługich mini-grach, które posiadają bardzo krystaliczne zasady i instynktowne sterowanie, może uczestniczyć maksymalnie czterech graczy. Dzięki prostocie zabawy, choćby osoby nieobyte z konsolami będą w stanie rywalizować z doświadczonymi weteranami FPS-ów.

W odróżnieniu od poprzednich odsłon wydawanych na konsolę, Wii, Raving Rabbids: Alive and Kicking nie korzysta z żadnych fizycznych kontrolerów, takich jak pad. Dzięki kamerze Kinecta, gra śledzi nasze ruchy, przez co sami stajemy się postaciami uczestniczącymi w rozgrywce, a nasz pokój polem gry.

Jedną z umieszczonych w pakiecie mini-gier jest na przykład zabawa w dopasowywanie kształtów. Cztery osoby muszą ustawić się przed kamerą w taki sposób, by ich połączone i widoczne na ekranie sylwetki wspaniale wpasowały się w wskazany obszar. Kształtem tym może być zarówno fantazyjna figura geometryczna jak i rysunek ufo. Jeżeli uda się nam wytrzymać w oczekiwanej od nas pozycji przez kilka sekund, konsola robi wspólne zdjęcie wszystkim uczestnikom zabawy, które można wysłać następnie chociażby na Facebooka.

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox 360