Minecraft (Xbox 360)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Microsoft
  • Kategoria: Gry Xbox 360
  • Wersja językowa: angielska
  • PEGI (wiek gracza): 7+
  • Tryb multiplayer: tak
  • Gatunek: akcja

Twórz wszystko, na co pozwala Ci wyobraźnia. Przemierzaj solidne góry i pełne życia oceany nieskończonych światów rozbudowywanych jeszcze bardziej za pomocą gratisowych aktualizacji, niesamowitych map stworzonych przez społeczność, serwerów, ekscytujących miniger i nie tylko!

Przeżyj przygodę ze znajomymi na konsoli, urządzeniu mobilnym czy z systemem Windows 10 albo dziel się nią w domu w trybie wieloosobowym na współdzielonym ekranie. Ta seria mieści podstawową grę Minecraft, 1000 monet Minecoins, zestaw startowy DLC oraz zestaw DLC od twórców.

Buduj. Graj. Zwiedzaj.Minecraft to gra polegająca na budowaniu z klocków i poszukiwaniu przygód. Wybuduj wszystko, co tylko sobie wyobrazisz.Eksploruj z przyjaciółmiGraj wraz z przyjaciółmi1 na telefonie, Windows 10 lub konsoli* albo podziel się przygodą z przyjaciółmi w trybie wieloosobowym na jednym ekranie i online.Buduj online z przyjaciółmi dzięki Xbox Live GoldGranie na Xbox One jest lepsze z kontem Xbox Live Gold.

Dołącz do największej społeczności graczy w najszczególniej nowoczesnej sieci rozgrywki wieloosobowej. Odbieraj 2 do 4 gratisowych gier co miesiąc i uzyskaj do 5075% rabatu w cyfrowym sklepie na Xbox One.3*Możliwość gry na przeróżnych platformach dotyczy komputerów PC z systemem Windows 10, maszyn przenośnych wykorzystujących system Android, telefonów i tabletów z systemem iOS, konsoli Xbox One oraz platform VR.

Wkrótce także na Apple TV, a także Nintendo Switch; należy zakupić wersję gry odpowiednią dla danej platformy.Gra online w trybie wieloosobowym na Xbox One wymaga konta Xbox Live Gold (sprzedawanego oddzielnie).Oferta gratisowych gier: tylko dla posiadaczy płatnych kont Gold.

Oferta obejmuje gry na Xbox One i zgodne z poprzednimi wersjami gry na Xbox 360; http://www.xbox.com/backcompat. Aktywuj konto Gold wymagane do grania w wybrane gratisowe gry. Obowiązują ograniczenia.

Zaoszczędzoną kwotę podano na podstawie ceny detalicznej gry. Wymogi i przystępne funkcje różnią się w zależności od konsoli; wymagane pobranie plików.DLC w zestawieMinecraft Master Collection mieści: Podstawową wersję gry Minecraft 1000 monet Minecoins.

Wydaj je na dostępnym w grze rynku na mapy, skórki, zestawy tekstur i nie tylko! zestaw startowy: miks mity greckie, zestaw tekstur plastikowych, zestaw skórek 1 i pakiet skórek złoczyńców zestaw twórców: miks Sen Poszukiwacza Przygód oraz Zimowy Festiwal Minigier autorstwa Noxcrew, Śladami Korsarzy autorstwa Imagiverse, komplet tekstur PureBDcraft autorstwa BDcraft, pastelowy pakiet skórek autorstwa Eneija i Dzikość Sawanny autorstwa PixelHeads

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox 360