LEGO Marvel Super Heroes (Xbox 360)

chwilowy brak towaru

  • Producent:
  • Kategoria: Gry Xbox 360
  • Wersja językowa: polska
  • PEGI (wiek gracza): 7+
  • Tryb multiplayer: tak
  • Gatunek: akcja

LEGO Marvel Super Heroes jest kolejną odsłoną istotnie modnego procesu familijnych zręcznościówek, rozgrywających się w światach zbudowanych z plastikowych klocków LEGO. Gra została oparta na przystępnych w sklepach z zabawkami zestawach z linii Marvel Super Heroes i pozwala wcielić się w najpopularniejszych superbohaterów, takich jak Kapitan Ameryka, Thor, Hulk czy Spider-man. Za produkcję odpowiada brytyjskie studio Traveller's Tales, od lat z sukcesem dostarczające kolejne tytuły z serii.

Przygotowana specjalnie z myślą o grze oryginalna historia zaczyna się gdy Nick Fury z agencji S.H.I.E.L.D. Prosi o pomoc najlepszych superbohaterów,scalili swoje siły i uratowali świat przed rożnego typu zagrożeniami. W trakcie podzielonej na części kampanii dzielni herosi zmierzą się, między innymi, z pożerającym planety mocnym Galactusem czy podstępnym Lokim. Klasycznie już scenariusz jest pełen humoru i gagów, zrozumiałych dla każdego odbiorcy bez względu na wiek. Ponadto, twórcy zawarli w nim szereg różnorodnych nawiązań do wydarzeń i postaci z długiej historii komiksowego uniwersum Marvela. W trakcie przygód przemierzamy niemało nowojorskich lokacji oraz wybieramy się w podróż poza Ziemię.

Jeżeli chodzi o model rozgrywki to nie uległ on obszerniejszym zmianom w porównaniu do poprzednich odsłon procesu, ponieważ już dawno znalazły one złotą formułę, która wraz z kolejnymi odsłonami jest wyłącznie polepszana i powiększana. Gracz przejmuje kontrolę nad wybranym bohaterem i przemierza kolejne etapy, pokonując napotkanych po drodze wrogów, rozwiązując przygotowane poprzez twórców zagadki, a także odnajdując przeróżne ukryte przedmioty. W trakcie zabawy możemy odblokować ponad sto różnorodnych postaci, w tym sporo znanych czarnych charakterów, pomiędzy innymi, samego Galactusa oraz mniej znanych superbohaterów, którzy nie mieli dotychczas okazji pojawić się w wirtualnym świecie. Każdy z nich ma własny zestaw umiejętności odpowiadający tym z kart komiksów. Ponownie również zasiadamy za sterami rozmaitych pojazdów, uatrakcyjniających rozgrywkę.

Warto wyeksponujeć, że gracze nie są skazani na samotną zabawę. Deweloperzy przygotowali bowiem już tradycyjnie możliwość kooperacji dla dwóch graczy na podzielonym ekranie.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox 360