• Producent: Microsoft
  • Kategoria: Gry Xbox 360
  • Wersja językowa: angielska
  • PEGI (wiek gracza): 3+
  • Gatunek: kinect

Wersja językowa: polska (napisy)

Wydanie: EU

Nośnik: DVD


Kinect Joy Ride to gra wyścigowa, w której gracz ma możliwość przetestowania swych umiejętności zręcznościowych. W trakcie trwania zabawy, gracz kontroluje poczynania awatara i toczy zmagania, ze znajomymi z Xbox Live, o miano najszybszego kierowcy. W zdobyciu tego tytułu pomocne okażą się niestandardowe samochody, wyposażone w interesujące dopalacze i możliwość wykonywania rozmaitych interesujących trików. Zmagania odbywają się na trasach usianych przeszkodami i skoczniami, gwarantującymi stosowne pole do akrobatycznych popisów. Program wyposażony został w liczne opcje społecznościowe.

Gracze posiadają możliwość prowadzenia rozmów, wymiany zaprojektowanymi poprzez siebie trasami i grafikami przeznaczonymi dla samochodów. Dodatkowo Kinect Joy Ride zezwala na robienie zakupów w wirtualnym sklepie, w którym ''płaci się'' punktami Microsoft. Zgromadzone punkty można spożytkować na zdobycie nowych aut, skórek, ubiorów czy komponentów torów wyścigowych. Rozgrywka w Kinect Joy Ride odbywa się za pośrednictwem kontrolera Kinect. Dzięki niemu gracz steruje samochodem bez jakiegokolwiek urządzenia trzymanego w dłoniach. Ściga się z przeciwnikami, za pośrednictwem wirtualnej kierownicy. Rywali wyprzedza m.in. Dzięki dopalaczowi, którego ładowanie odbywa się przez realizowanie kontrolowanych poślizgów, a także ewolucji powietrznych. W obu przypadkach wymagają one od gracza stosowania określonych ruchów (np. Wychylania się na boki lub obracania się). Proste komendy głosowe w grze, należy wypowiadać w języku angielskim.

Kinect Joy Ride pozwala na prowadzenie zabawy w trybie gry wieloosobowej za pośrednictwem Xbox Live. Grafika artykułu jest trójwymiarowa i dopracowana.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox 360