• Producent: Activision
  • Kategoria: Gry Xbox 360
  • Wersja językowa: polska
  • PEGI (wiek gracza): 16+
  • Tryb multiplayer: nie
  • Gatunek: akcja

Call of Duty: Black Ops to siódma odsłona tytułowej serii gier akcji producenta Activision. Tym razem została ona przygotowana przez studio Treyarch, autorów m.in. Call of Duty: World at War.


Akcja omawianej pozycji rozgrywa się w takich lokacjach, jak Kuba, Arktyka i Wietnam. Wątek fabularny przedstawia historie kilku żołnierzy, w których gracz wciela się w kolejnych zadaniach, m.in. Walcząc z Armią Wietnamu Północnego. Nowością jest opcja Create a Class 2.0, dzięki której możemy w pełni spersonalizować swoje wirtualne alter ego. Począwszy od wyglądu bohatera, a na doborze adekwatnych perków kończąc.


Oprócz trybu dla pojedynczego użytkownika, gra zawiera także opcję rozgrywki sieciowej, gwarantującą typowe rodzaje zabawy, jak w dodatku kooperację dla maksymalnie czterech użytkowników oraz wsparcie serwerów przeznaczonych. Zmiany dosięgły matchmakingu, który jest łatwiejszy dla graczy, by po prostu mogli oni dołączyć do gry ze swoimi przyjaciółmi.


Call of Duty: Black Ops cechuje się wysokiej jakości oprawą wizualną, a także najróżniejszymi lokacjami. Co niebanalne, niektóre poziomy w trybie single player powstały w oparciu o mapy asygnowane dla rozgrywki wieloosobowej. Podczas zabawy gracz nie jest skazany jedynie na piesze wędrówki – gra oddaje do jego dyspozycji także przeróżne pojazdy.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox 360