• Producent: Activision
  • Kategoria: Gry Xbox 360
  • Wersja językowa: polska
  • PEGI (wiek gracza): 16+
  • Tryb multiplayer: nie
  • Gatunek: akcja

Call of Duty: Black Ops to siódma odsłona tytułowej linii gier akcji firmy Activision. Tym razem została ona przygotowana poprzez studio Treyarch, autorów m.in. Call of Duty: World at War.


Akcja omawianej pozycji rozgrywa się w takich lokacjach, jak Kuba, Arktyka i Wietnam. Wątek fabularny przedstawia historie kilku żołnierzy, w których gracz wciela się w kolejnych zadaniach, m.in. Walcząc z Armią Wietnamu Północnego. Nowością jest opcja Create a Class 2.0, dzięki której możemy w pełni spersonalizować swoje wirtualne alter ego. Począwszy od wyglądu bohatera, a na doborze adekwatnych perków kończąc.


Oprócz trybu dla pojedynczego użytkownika, gra gromadzi także opcję rozgrywki sieciowej, zapewniającą standardowe typy zabawy, jak ponadto kooperację dla maksymalnie czterech użytkowników, a także wsparcie serwerów przeznaczonych. Zmiany dosięgły matchmakingu, który jest łatwiejszy dla graczy, aby po prostu mogli oni dołączyć do gry ze swoimi przyjaciółmi.


Call of Duty: Black Ops charakteryzuje się wysokiej jakości oprawą wizualną, a także rozmaitymi lokacjami. Co atrakcyjne, niektóre stopnie w trybie single player powstały w oparciu o mapy dedykowane dla rozgrywki wieloosobowej. Podczas zabawy gracz nie jest skazany jedynie na piesze wędrówki – gra oddaje do jego dyspozycji także różne pojazdy.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox 360