Battlefield Hardline (Xbox 360)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Electronic Arts
  • Kategoria: Gry Xbox 360
  • Wersja językowa: polska
  • PEGI (wiek gracza): 18+
  • Tryb multiplayer: nie
  • Gatunek: akcja
Battlefield Hardline czyli walka na styku prawa i bezprawia, łączy w sobie wartką akcję trybu wieloosobowego przesiąkniętego DNA Battlefield z angażującą emocjonalnie fabułą w stylu współczesnych seriali kryminalnych. Przygotuj się na premierę gry Battlefield Hardline z polskim dubbingiem na komputerach PC, a także konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One już 23 października 2014 r.
W trybie wieloosobowym będziesz ścigał przestępców, ratował zakładników albo rozpruwał sejfy i uciekał z łupem - w zależności od tego, po której stronie prawa staniesz. Wejdź na nowy teren akcji!
W kampanii jednoosobowej wcielisz się w postać młodego detektywa Nicka Mendozy, który przemierza USA w poszukiwaniu zemsty na kolegach ze służby, którym niegdyś ufał.

NAJWAŻNIEJSZE parametry:
- Polska wersja językowa. Pełna lokalizacja w postaci dubbingu na wszelkich platformach.
- Tryb wieloosobowy Battlefield. Strategia, współpraca w drużynie, dostatek pojazdów i rozległe mapy oto fascynujący świat krymianału przniesiony na teren kolekcji Battlefield.
- Miasto w ogniu zniszczenia. Strzelanina w podziemnej plantacji marihuany, rozrywanie lśniącego skarbca w banku i zrównanie z ziemią salonu samochodowego w Los Angeles Battlefield wchodzi do miasta! Gra dzieje się w czasie współczesnym, a lokalizacje są rozmaite, błyskotliwe i oczywiście wysoce podatne na zniszczenie.
- Gadżety i broń. Korzystaj z pełnego arsenału broni zarezerwowanej dla wojska oraz nowego rodzaju wyposażenia rodem z seriali, jak obrzyny, paralizatory, tyrolka i kotwiczka wspinaczkowa. Gadżetów można używać w dowolnym miejscu na każdej mapie, co wprowadza do rozgrywki komponenty zaskoczenia i nieprzewidywalności.
- Ostra jazda. Rozgrywka z udziałem pojazdów w Battlefield Hardline jest energiczna i oryginalna. Jedź na pełnych obrotach na drugi koniec mapy żeby udzielić wsparcia znajomym, rozjeżdżaj wrogów na miazgę i uciekaj motocyklem przed policją z łupem na swoich plecach!
- dynamiczna rozgrywka jednoosobowa. Autorzy Dead Space biorą na warsztat Battlefield. Daj się porwać niezwykłej i dramatycznej fabule w stylu współczesnych seriali kryminalnych!

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox 360