Microsoft Xbox Series Kontroler bezprzewodowy wersja limitowana Forza Horizon 5, QAU-00055

chwilowy brak towaru

  • Producent: Microsoft
  • Kategoria: Akcesoria do Xbox 360
  • Rodzaj: okablowanie

Kontroler Microsoft Xbox Forza Horizon 5 Jedź w dobrym stylu Chwyć kontroler Microsoft Xbox Forza Horizon 5 do konsoli w limitowanej edycji i wyrusz w niesamowitą przygodę z Horizon z niepowtarzalnymi uchwytami w stylu wyścigowym i pierwszym w historii krystalicznym żółtym wykończeniem.

świetną przyczepność na każdej nawierzchni drogowej dzięki teksturowanym uchwytom młotkowym i rowkowanym teksturowanym dolnym i bocznym uchwytom inspirowanym perforowanymi kołami wyścigowymi.

mieści ekskluzywną zawartość: Forza Car Edition, przedmiot kosmetyczny i emotikon zwycięstwa (DLC wymaga gry Forza Horizon 5, sprzedawanej osobno). Przełączaj się między urządzeniami Kontroler Microsoft Xbox Forza Horizon 5 - łatwe połączenie i przełączanie między urządzeniami, w tym Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Windows 10 PC, Android i iOS.

W Horizon czeka na Ciebie niezapomniana przygoda! Zgodność Kontroler Microsoft Xbox Forza Horizon 5 wykorzystuje technologię Xbox Wireless i Bluetooth® do bezprzewodowego grania na konsoli, komputerze, telefonach komórkowych i tabletach.

Podłącz dowolny kompatybilny pakiet słuchawkowy do gniazda stereo 3,5 mm.

Produkty najpopularniejsze w kategorii Akcesoria do Xbox 360