Microsoft Xbox Series Kontroler bezprzewodowy (lunar shift) Ocena produktu:

od 289,00 PLN

  • Producent: Microsoft
  • Kategoria: Akcesoria do Xbox 360
  • Rodzaj: okablowanie

Kontroler Microsoft Xbox Lunar Shift szary Ulepsz swoją grę Poczuj się nieziemsko dzięki kontrolerowi Microsoft Xbox Lunar Shift szaremu w wersji specjalnej Lunar Shift, który mieni się odcieniami złota i srebra, a do tego ma szaro-czarne gumowane uchwyty ozdobione zawijasami.

Trzymaj cel na muszce dzięki fakturze na powierzchni spustów, bumperów, a także tylnej pokrywy. Dokładne celowanie Przejmuj kontrolę dzięki hybrydowemu kontrolerowi Microsoft Xbox Lunar Shift szaremu, teksturowanym uchwytom na spustach, a także zniewalającemu szaro - czarnemu połyskowi, który ożywi każdy kontroler.

Przełączaj urządzenia z łatwością paruj i przełączaj się pomiędzy urządzeniami dzięki kontrolerowi Microsoft Xbox Lunar Shift szaremu, w tym konsolami Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, komputerami z systemem Windows oraz urządzeniami z systemem Android i iOS.

Zgodność Kontroler Microsoft Xbox Lunar Shift szary technologię Xbox Wireless i Bluetooth do bezprzewodowej gry na konsolach, komputerach z systemem Windows 10/11, telefonach komórkowych i tabletach.

Do urządzenia pasuje dowolny, zgodny zestaw słuchawkowy ze charakterystycznym 3,5-milimetrowym wejściem stereo.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Akcesoria do Xbox 360