Microsoft xbox series kontroler bezprzewodowy elite series 2 core (biały) Ocena produktu:

od 599,00 PLN

  • Producent: Microsoft
  • Kategoria: Akcesoria do Xbox 360
  • Rodzaj: okablowanie

Kontroler Microsoft Xbox Elite Series 2 biało-czarny Zbudowany pod kątem wydajności rozszerz celność dzięki nowym drążkom z regulowanym oporem ruchu, strzelaj jeszcze szybciej dzięki krótszym blokadom spustów i nie strać celu z oczu dzięki stabilnemu, pokrytemu gumą uchwytowi w kontrolerze Microsoft Xbox Elite Series 2 biało-czarnym.

Zoptymalizowany z myślą o Tobie Korzystaj z nieograniczonych możliwości personalizacji za pomocą nieszablonowych opcji mapowania przycisków w aplikacji do akcesoriów Xbox. Kontroler Microsoft Xbox Elite Series 2 biało-czarny zaprojektowany, by sprostać najważniejszym potrzebom współczesnych graczy.

mieści komponenty, których Ci trzeba, aby w grze dać z siebie wszystko, co najlepsze. Zaprojektowany do dłuższych rozgrywek Zostań w grze dzięki akumulatorowi kontrolera Microsoft Xbox Elite Series 2 biało-czarnego gwarantującemu nawet 40 godzin pracy i lepszym elementom, które zostały produkowane z myślą o długim działaniu.

Przełączaj się pomiędzy urządzeniami Użyj adaptera bezprzewodowego Xbox, technice Bluetooth lub załączonego kabla USB-C, aby grać za pomocą kontrolera Microsoft Xbox Elite Series 2 biało-czarnego na konsolach Xbox Series X|S, Xbox One, komputerach z systemem Windows i urządzeniach przenośnych.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Akcesoria do Xbox 360